Social Course (4.1.4) - en to pa translation catalogue (12 entries)

en: Title
pa: ਟਾਈਟਲ

en: Status
pa: ਹਾਲਤ

en: Author
pa: ਲੇਖਕ

en: Read more
pa: ਵਧੇਰੇ ਪੜ੍ਹੋ

en: Article
pa: ਲੇਖ

en: Weight
pa: ਭਾਰ

en: Save
pa: ਸੰਭਾਲ਼ੋ

en: Continue
pa: ਜਾਰੀ ਰੱਖੋ

en: Published
pa: ਪਬਲਿਸ਼ ਕੀਤਾ

en: Promoted to front page
pa: ਮੁੱਖ ਪੇਜ਼ ਉੱਤੇ ਲਾਓ

en: Log in
pa: ਲਾਗ ਇਨ

en: Topic
pa: ਵਿਸ਼ਾ
