Social Course (5.0.1) - en to fi translation catalogue (41 entries)

en: Title
fi: Otsikko

en: Images
fi: Kuvat

en: Previous
fi: Edellinen

en: Status
fi: Tila

en: Group
fi: Ryhmä

en: Author
fi: Tekijä

en: Read more
fi: Lue lisää

en: Article
fi: Artikkeli

en: On
fi: Käytössä

en: unpublished
fi: julkaisematon

en: Weight
fi: Paino

en: Save
fi: Tallenna

en: Section
fi: Osio

en: Text
fi: Teksti

en: Statistics
fi: Tilastot

en: Attachment
fi: Liite

en: Continue
fi: Jatka

en: Created
fi: Luotu

en: Off
fi: Pois päältä

en: Visibility
fi: Näkyvyys

en: Published
fi: Julkaistu

en: Group ID
fi: Ryhmän ID

en: Promoted to front page
fi: Näytetään etusivulla

en: Owner
fi: Omistaja

en: group
fi: ryhmä

en: Start date
fi: Aloituspäivämäärä

en: Log in
fi: Kirjaudu sisään

en: Topic
fi: Aihe

en: Changed
fi: Muuttunut

en: completed
fi: päätetty

en: Join
fi: Liity

en: Unpublished
fi: Julkaisematon

en: Finished
fi: Valmis

en: Sections
fi: Osiot

en: Edit content
fi: Muokkaa sisältöä

en: Go back
fi: Palaa takaisin

en: Sign up
fi: Rekisteröidy

en: About
fi: Tietoja

en: Pagination
fi: Sivutus

en: Current page
fi: Tämänhetkinen sivu

en: Weight for @title
fi: Paino kentälle @title
