Social Course (5.0.10) - en to kn translation catalogue (47 entries)

en: Title
kn: ಶೀರ್ಷಿಕೆ

en: Images
kn: ಚಿತ್ರಗಳು

en: Previous
kn: ಹಿಂದಿನ

en: Status
kn: ಸ್ಥಿತಿ

en: Content
kn: ಒಳಅಂಶ

en: Groups
kn: ಸಮೂಹಗಳು

en: Group
kn: ಸಮೂಹ

en: Author
kn: ಲೇಖಕ

en: Closed
kn: ಮುಚ್ಚಲಾಗಿದೆ

en: Description
kn: ವರ್ಣನೆ

en: Read more
kn: ಮುಂದೆ ಓದಿ

en: Article
kn: ಬರಹ

en: On
kn: ಚಾಲಿತ

en: Reset
kn: ಪುನಃ ಹೊಂದಿಸು

en: Message
kn: ಸಂದೇಶ

en: Weight
kn: ತೂಕ

en: Image
kn: ಚಿತ್ರ

en: Save
kn: ಉಳಿಸಿ

en: Section
kn: ವಿಭಾಗ

en: Event
kn: ಸಂದರ್ಭ(ಎವೆಂಟ್)

en: Text
kn: ಪಠ್ಯ

en: Statistics
kn: ಅಂಕಿಅಂಶಗಳು

en: Continue
kn: ಮುಂದುವರೆ

en: Files
kn: ಕಡತಗಳು

en: User ID
kn: ಬಳಕೆದಾರನ ಐಡಿ

en: Created
kn: ನಿರ್ಮಿಸಲಾಗಿದೆ

en: All
kn: ಎಲ್ಲಾ

en: Page
kn: ಪುಟ

en: Off
kn: ಜಡ

en: Roles
kn: ಪಾತ್ರಗಳು

en: Published
kn: ಪ್ರಕಟಿತ

en: Group ID
kn: ಸಮೂಹದ ಐಡಿ

en: Owner
kn: ಮಾಲಿಕ

en: Start date
kn: ಆರಂಭದ ದಿನಾಂಕ

en: Log in
kn: ಪ್ರವೇಶಿಸು

en: Profile
kn: ಪ್ರೊಫೈಲ್‌

en: Topic
kn: ವಿಷಯ

en: Video
kn: ವೀಡಿಯೋ

en: Changed
kn: ಬದಲಾಯಿಸಲಾದ

en: Join
kn: ಸೇರು

en: Finished
kn: ಮುಗಿಸಲಾಗಿದೆ

en: Apply
kn: ಅನ್ವಯಿಸು

en: Go back
kn: ಹಿಂದಕ್ಕೆ ತೆರಳು

en: About
kn: ಕುರಿತು

en: In progress
kn: ಪ್ರಗತಿಯಲ್ಲಿದೆ

en: Related
kn: ಸಂಬಂಧಿತ

en: Progress
kn: ಪ್ರಗತಿ
