Social Course (5.0.3) - en to pl translation catalogue (74 entries)

en: Title
pl: Tytuł

en: Images
pl: Obrazki

en: Previous
pl: Poprzednie

en: Content
pl: Zawartość

en: Groups
pl: Grupy

en: Group
pl: Grupa

en: Author
pl: Autor

en: Closed
pl: Zamknięte

en: Description
pl: Opis

en: Read more
pl: Czytaj dalej

en: Article
pl: Artykuł

en: On
pl: Włączony

en: unpublished
pl: nieopublikowane

en: Reset
pl: Resetuj

en: Message
pl: Wiadomość

en: Weight
pl: Waga

en: Image
pl: Obraz

en: Save
pl: Zapisz

en: Section
pl: Sekcja

en: Text
pl: Tekst

en: Participant
pl: Uczestnik

en: Statistics
pl: Statystyki

en: Attachment
pl: Załącznik

en: Continue
pl: Kontynuuj

en: Files
pl: Pliki

en: User ID
pl: ID użytkownika

en: Created
pl: Utworzono

en: All
pl: Wszystko

en: Page
pl: Strona

en: Off
pl: Wyłączony

en: Visibility
pl: Widoczność

en: Roles
pl: Role

en: Published
pl: Opublikowane

en: Group ID
pl: ID grupy

en: Promoted to front page
pl: Promowany na stronie głównej

en: Desc
pl: Malejąco

en: Owner
pl: Właściciel

en: group
pl: grupa

en: Start date
pl: Data początkowa

en: Log in
pl: Zaloguj

en: Profile
pl: Profil

en: Sort by
pl: Sortuj po

en: Topic
pl: Temat

en: Video
pl: Wideo

en: Changed
pl: Zmieniono

en: completed
pl: zakończony

en: ‹ Previous
pl: ‹ Poprzednia

en: Next ›
pl: Następna ›

en: Join
pl: Dołącz

en: Unpublished
pl: Nieopublikowany

en: Finished
pl: Ukończono

en: Apply
pl: Zastosuj

en: Sections
pl: Sekcje

en: Edit content
pl: Edycja zawartości

en: Offset
pl: Przesunięcie

en: Go back
pl: Wróć

en: Sign up
pl: Zapisz się

en: About
pl: O stronie

en: Redirect URL
pl: URL przekierowania

en: In progress
pl: W toku

en: Parts
pl: Części

en: Items per page
pl: Elementów na stronę

en: - All -
pl: - Wszystko -

en: Pagination
pl: Stronicowanie

en: « First
pl: « Pierwsza

en: Last »
pl: Ostatnia »

en: Related
pl: Powiązane

en: Not started
pl: Nie rozpoczęte

en: Progress
pl: Postęp

en: Current page
pl: Bieżąca strona

en: Weight for @title
pl: Waga dla @title

en: Group visibility
pl: Widoczność grupy

en: Asc
pl: Rosnąco

en: Master
pl: Główny
