Social Course (5.0.4) - en to te translation catalogue (39 entries)

en: Title
te: శీర్షిక

en: Images
te: బొమ్మలు

en: Previous
te: ముందు

en: Status
te: స్థితి

en: Content
te: సారము

en: Groups
te: సమూహాలు

en: Group
te: సమూహం

en: Author
te: రచయిత

en: Closed
te: మూసి వెయ్యబడినది

en: Description
te: వివరణ

en: Read more
te: పూర్తిగా చదవండి

en: Article
te: వ్యాసం

en: unpublished
te: అప్రచురితం

en: Message
te: సందేశం

en: Weight
te: భారం

en: Image
te: బొమ్మ

en: Save
te: భద్రపరచు

en: Text
te: పాఠ్యం

en: Statistics
te: గణాంకాలు

en: Attachment
te: జోడింపు

en: Continue
te: కొనసాగించు

en: Files
te: ఫైళ్లు

en: User ID
te: వాడుకరి ID

en: Created
te: సృష్టితం

en: All
te: అన్నీ

en: Page
te: పేజీ

en: Roles
te: పాత్రలు

en: Log in
te: ప్రవేశించు

en: Topic
te: విషయం

en: ‹ Previous
te: ‹ మునుపటి

en: Next ›
te: తదుపరి ›

en: Unpublished
te: ప్రచురింపబడనివి

en: Finished
te: పూర్తయింది

en: Apply
te: ఆపాదించు

en: About
te: గురించి

en: - All -
te: - అన్ని -

en: « First
te: « మొదటి

en: Last »
te: చివర »

en: Current page
te: ప్రస్తుత పుట
