Social Course (all releases) - en to am translation catalogue (13 entries)

en: Title
am: ዓርእስት

en: Images
am: ምስሎች

en: Status
am: ሁኔታ

en: Groups
am: ቡድኖች

en: Group
am: ቡድን

en: Author
am: ደራሲ

en: Weight
am: ክብደት

en: Save
am: አስቀምጥ

en: Text
am: ጽሁፍ

en: Page
am: ገጽ

en: Published
am: የታተመ

en: Log in
am: ግባ

en: Sort by
am: ደርድር
