Social Course (all releases) - en to ta translation catalogue (8 entries)

en: Title
ta: தலைப்பு

en: Status
ta: நிலை

en: Author
ta: எழுத்தாளர்

en: Reset
ta: மீளமைக்க

en: Weight
ta: நிறை

en: Page
ta: பக்கம்

en: Published
ta: பிரசுரிக்கப்பட்டது

en: Profile
ta: விபரக்கோவை
