Social Course (all releases) - en to cy translation catalogue (29 entries)

en: Title
cy: Pennawd

en: Images
cy: Delweddau

en: Previous
cy: Cynt

en: Status
cy: Statws

en: Groups
cy: Grwpiau

en: Author
cy: Awdur

en: Read more
cy: Darllen mwy

en: Reset
cy: Ailosod

en: Weight
cy: Pwysau

en: Save
cy: Cadw

en: Text
cy: Testun

en: Statistics
cy: Ystadegaeth

en: Attachment
cy: Atodiad

en: Continue
cy: Parhau

en: Created
cy: Wedi ei greu

en: All
cy: I gyd

en: Page
cy: Tudalen

en: Visibility
cy: Gwelededd

en: Published
cy: Wedi ei gyhoeddi

en: Log in
cy: Mewngofnodi

en: Profile
cy: Proffil

en: Sort by
cy: Dosbarthu drwy

en: Topic
cy: Testun

en: Finished
cy: Wedi gorffen

en: Apply
cy: Ceisio

en: Offset
cy: Ongli

en: Items per page
cy: Eitemau pob tudalen

en: ‹‹
cy: <<

en: ››
cy: >>
