Social Course (all releases) - en to ka translation catalogue (29 entries)

en: Title
ka: სათაური

en: Images
ka: სურათები

en: Previous
ka: წინა

en: Status
ka: სტატუსი

en: Groups
ka: ჯგუფები

en: Group
ka: ჯგუფი

en: Author
ka: ავტორი

en: Read more
ka: დაწვრილებით

en: Article
ka: სტატია

en: Weight
ka: წონა

en: Text
ka: ტექსტი

en: Statistics
ka: სტატისტიკა

en: Attachment
ka: მიმაგრებული ფაილი

en: Continue
ka: გაგრძელება

en: User ID
ka: მომხმარებლის ID

en: Created
ka: შექმნილია

en: All
ka: ყველა

en: Page
ka: გვერდი

en: Visibility
ka: ხილვადობა

en: Published
ka: გამოქვეყნებული

en: Group ID
ka: ჯგუფის ID

en: Desc
ka: აღწერა

en: Owner
ka: მფლობელი

en: Log in
ka: სისტემაში შესვლა

en: Profile
ka: პროფილი

en: ‹ Previous
ka: ‹ წინა

en: Next ›
ka: შემდეგი ›

en: Finished
ka: დასრულებულია

en: - All -
ka: - ყველა -
