Social Course (all releases) - en to nn translation catalogue (26 entries)

en: Title
nn: Tittel

en: Images
nn: Bilete

en: Previous
nn: Forrige

en: Groups
nn: Grupper

en: Group
nn: Gruppe

en: Author
nn: Forfattar

en: Read more
nn: Les meir

en: Article
nn: Artikkel

en: Reset
nn: Sett til standard

en: Weight
nn: Vekt

en: Save
nn: Lagre

en: Attachment
nn: Vedlegg

en: Continue
nn: Hald fram

en: Created
nn: Laga

en: All
nn: Alle

en: Page
nn: Nettside

en: Published
nn: Publisert

en: group
nn: gruppe

en: Log in
nn: Logg inn

en: Sort by
nn: Sorter etter

en: Topic
nn: Emne

en: Join
nn: Meld inn

en: Unpublished
nn: Upublisert

en: Finished
nn: Ferdig

en: Apply
nn: Bruk

en: - All -
nn: - Alle -
