Social Course (5.1.0) - en to da translation catalogue (43 entries)

en: Title
da: Titel

en: Images
da: Billeder

en: Previous
da: Forrige

en: Group
da: Gruppe

en: Author
da: Forfatter

en: Read more
da: Læs mere

en: Article
da: Artikel

en: On
da: Tilsluttet

en: unpublished
da: afpubliceret

en: Weight
da: Vægt

en: Save
da: Gem

en: Section
da: Sektion

en: Text
da: Tekst

en: Statistics
da: Statistik

en: Attachment
da: Bilag

en: Continue
da: Fortsæt

en: Created
da: Oprettet

en: Off
da: Afbrudt

en: Visibility
da: Synlighed

en: Published
da: Udgivet

en: Group ID
da: Gruppe ID

en: Promoted to front page
da: Forfremmet til forside

en: Owner
da: Ejer

en: group
da: gruppe

en: Start date
da: Startdato

en: Log in
da: Log ind

en: Topic
da: Emne

en: Changed
da: Ændret

en: completed
da: fuldført

en: Join
da: Tilmeld

en: Unpublished
da: Ikke udgivet

en: Finished
da: Færdig

en: Sections
da: Sektioner

en: Edit content
da: Redigér indhold

en: Go back
da: Gå tilbage

en: Sign up
da: Tilmeld

en: About
da: Om

en: In progress
da: I gang

en: Parts
da: Afsnit

en: Part
da: Del

en: Pagination
da: Sideinddeling

en: Current page
da: Nuværende side

en: Weight for @title
da: Vægt af @title
