Social Course (5.1.4) - en to ga translation catalogue (8 entries)

en: Read more
ga: Léigh tuilleadh

en: Statistics
ga: Statisticí

en: Continue
ga: Lean ar aghaidh

en: Created
ga: Cruthaithe

en: Start date
ga: Dáta tosaithe

en: Log in
ga: Logáil isteach

en: Apply
ga: Cuir i bhfeidhm

en: Go back
ga: Téigh siar
