Social Course (5.1.4) - en to gu translation catalogue (28 entries)

en: Title
gu: શિર્ષક

en: Images
gu: છબીઓ

en: Previous
gu: પાછળનું

en: Status
gu: સ્થિતિ

en: Content
gu: વિષયાર્થ

en: Groups
gu: જૂથો

en: Group
gu: સમૂહ

en: Author
gu: લેખક

en: Closed
gu: બંધ

en: Description
gu: વર્ણન

en: Read more
gu: આગળ વાંચો

en: Article
gu: લેખ

en: On
gu: ચાલુ

en: Message
gu: સંદેશ

en: Weight
gu: તરલતા

en: Save
gu: સાચવો

en: Text
gu: લખાણ

en: Continue
gu: ચાલુ રાખો

en: All
gu: બધા

en: Page
gu: પ્રુષ્ઠ

en: Visibility
gu: દ્રશ્યતા

en: Roles
gu: હોદ્દાઓ

en: Published
gu: પ્રકાશિત

en: Changed
gu: બદલ્યું

en: Unpublished
gu: અપ્રકાશિત

en: Finished
gu: પૂર્ણ થયું

en: Apply
gu: લાગુ કરો

en: About
gu: વિશે
