Social Course (5.1.4) - en to mr translation catalogue (35 entries)

en: Title
mr: शीर्षक

en: Images
mr: चित्रे

en: Previous
mr: मागील

en: Status
mr: वर्तमानस्थिती

en: Content
mr: साहित्य

en: Groups
mr: समुह

en: Group
mr: समुह

en: Author
mr: लेखक

en: Closed
mr: बंद

en: Description
mr: अधिक माहिती

en: Read more
mr: अधिक वाचा

en: Article
mr: लेख

en: On
mr: वर

en: unpublished
mr: अप्रकाशीत

en: Reset
mr: पुर्ववत

en: Message
mr: संदेश

en: Weight
mr: मुल्य

en: Image
mr: छायाचित्र

en: Save
mr: संरक्षीत

en: Event
mr: कार्यक्रम

en: Text
mr: अक्षर

en: Participant
mr: सहभागी असणारे

en: Files
mr: फाईल्स

en: Created
mr: प्रकाशन

en: All
mr: सर्व

en: Page
mr: पान

en: Off
mr: बंद

en: Roles
mr: वर्तनमर्यादा

en: Published
mr: प्रकाशित

en: Owner
mr: मालक

en: group
mr: समुह

en: Log in
mr: येण्याची नोंद

en: Sort by
mr: क्रमवारी नुसार लावा

en: Topic
mr: विषय

en: Unpublished
mr: अप्रकाशित
