Social Course (5.1.4) - en to sv translation catalogue (72 entries)

en: Title
sv: Titel

en: Images
sv: Bilder

en: Previous
sv: Föregående

en: Content
sv: Innehåll

en: Groups
sv: Grupper

en: Group
sv: Grupp

en: Author
sv: Författare

en: Closed
sv: Stängd

en: Description
sv: Beskrivning

en: Read more
sv: Läs mer

en: Article
sv: Artikel

en: On
sv: På

en: unpublished
sv: ej publicerad

en: Reset
sv: Återställ

en: Message
sv: Meddelande

en: Weight
sv: Vikt

en: Image
sv: Bild

en: Save
sv: Spara

en: Section
sv: Sektion

en: Event
sv: Händelse

en: Statistics
sv: Statistik

en: Attachment
sv: Bilaga

en: Continue
sv: Fortsätt

en: Files
sv: Filer

en: User ID
sv: Användar-ID

en: Created
sv: Skapad

en: All
sv: Alla

en: Page
sv: Sida

en: Off
sv: Av

en: Visibility
sv: Synlighet

en: Roles
sv: Roller

en: Published
sv: Publicerad

en: Group ID
sv: Grupp-ID

en: Promoted to front page
sv: Visas på startsidan

en: Desc
sv: Fallande

en: Owner
sv: Ägare

en: group
sv: grupp

en: Start date
sv: Startdatum

en: Log in
sv: Logga in

en: Profile
sv: Profil

en: Sort by
sv: Sortera efter

en: Topic
sv: Ämne

en: Changed
sv: Ändrad

en: completed
sv: fullföljd

en: ‹ Previous
sv: ‹ Föregående

en: Next ›
sv: Nästa ›

en: Join
sv: Gå med

en: Unpublished
sv: Ej publicerad

en: Finished
sv: Avslutat

en: Opening date
sv: Öppningsdatum

en: Apply
sv: Applicera

en: Sections
sv: Sektioner

en: Edit content
sv: Redigera innehåll

en: Offset
sv: Kompensera

en: Go back
sv: Tillbaka

en: Sign up
sv: Anmäl

en: About
sv: Om

en: Parts
sv: Delar

en: Items per page
sv: Inlägg per sida

en: - All -
sv: - Alla -

en: Pagination
sv: Paginering

en: « First
sv: « Första

en: Last »
sv: Sista »

en: Not started
sv: Ej startat

en: Progress
sv: Framsteg

en: Current page
sv: Nuvarande sida

en: Weight for @title
sv: Vikt för @title

en: Group visibility
sv: Synlighet för grupp

en: Asc
sv: Stigande

en: Master
sv: Huvud

en: The time that the entity was created.
sv: Tiden då objektet skapades.

en: The time that the entity was last edited.
sv: Tiden då objektet senast redigerades.
