Social Course (5.1.4) - en to ug translation catalogue (31 entries)

en: Title
ug: تىما

en: Images
ug: رەسىملەر

en: Previous
ug: ئالدىنقى

en: Status
ug: ھالەت

en: Content
ug: مەزمۇن

en: Groups
ug: گۇرۇپپىلار

en: Closed
ug: يىپىش

en: Description
ug: بايانى

en: Article
ug: ماقالە

en: Reset
ug: ئەسلىگە قايتۇرۇش

en: Message
ug: ئۇچۇر

en: Image
ug: سۈرەت

en: Text
ug: تېكىست

en: Created
ug: قۇرۇلدى

en: All
ug: ھەممە

en: Visibility
ug: كۆرسىتىش

en: Roles
ug: ئەزا ھوقۇقى

en: Published
ug: ئېلان قىلىنغان

en: Promoted to front page
ug: باش بەتتە كۆرسىتىش

en: ,
ug: ،

en: Owner
ug: ئىگىسى

en: Log in
ug: كىرىش

en: Sort by
ug: تىزىش

en: Topic
ug: تېما

en: Finished
ug: تاماملاندى

en: Apply
ug: قوللىنىش

en: About
ug: ھەققىدە

en: Course
ug: دەرس

en: - All -
ug: ھەممىسى

en: Progress
ug: ماڭغىنى

en: Current page
ug: ھازىرقى بەت
