Social Course (5.2.0) - en to km translation catalogue (36 entries)

en: Title
km: ចំណង​ជើង

en: Images
km: រូបភាព

en: Previous
km: មុន

en: Status
km: ស្ថានភាព

en: Content
km: មាតិកា

en: Group
km: ក្រុម

en: Author
km: អ្នក​និពន្ធ

en: Closed
km: បាន​បិទ

en: Description
km: សេចក្ដី​ពិពណ៌នា

en: Read more
km: អាន​បន្ថែម

en: Article
km: អត្ថបទ

en: Reset
km: កំណត់​ឡើង​វិញ

en: Message
km: សារ

en: Weight
km: ភាព​សំខាន់

en: Image
km: រូប​ភាព

en: Save
km: រក្សា​​ទុក​​

en: Text
km: អត្ថបទ

en: Statistics
km: ស្ថិតិ

en: Attachment
km: ​ឯកសារ​ភ្ជាប់

en: Continue
km: បន្ត

en: Files
km: ឯកសារ

en: User ID
km: លេខ​សម្គាល់​អ្នក​ប្រើ

en: Created
km: បាន​បង្កើត

en: All
km: ទាំងអស់

en: Page
km: ទំព័រ

en: Visibility
km: ភាពអាច​មើល​ឃើញ

en: Roles
km: តួនាទី​

en: Published
km: បាន​បោះពុម្ព​ផ្សាយ

en: Promoted to front page
km: ផ្សាយ​ទៅ​ទំព័រ​មុខ

en: Owner
km: ម្ចាស់​កម្ម​សិទ្ធិ

en: Log in
km: ចូល

en: Profile
km: ទម្រង់

en: Topic
km: ប្រធានបទ

en: Finished
km: បាន​បញ្ចប់

en: About
km: អំពី

en: Weight for @title
km: ភាព​សំខាន់​សម្រាប់ @title
