Social Course (5.2.1) - en to cs translation catalogue (60 entries)

en: Title
cs: Nadpis

en: Images
cs: Obrázky

en: Previous
cs: Předchozí

en: Status
cs: Stav

en: Content
cs: Obsah

en: Groups
cs: Skupiny

en: Group
cs: Skupina

en: Author
cs: Autor

en: Closed
cs: Zavřená

en: Description
cs: Popis

en: Read more
cs: Číst dál

en: Article
cs: Článek

en: On
cs: Zapnuto

en: unpublished
cs: skryto

en: Message
cs: Zpráva

en: Weight
cs: Váha

en: Image
cs: Obrázek

en: Save
cs: Uložit

en: Statistics
cs: Statistiky

en: Attachment
cs: Příloha

en: Continue
cs: Pokračovat

en: Files
cs: Soubory

en: User ID
cs: ID uživatele

en: Created
cs: Vytvořeno

en: All
cs: Vše

en: Page
cs: Stránka

en: Off
cs: Vypnuto

en: Visibility
cs: Viditelnost

en: Roles
cs: Role

en: Published
cs: Zveřejněno

en: Promoted to front page
cs: Zobrazit na titulní stránce

en: Desc
cs: Sestupně

en: Owner
cs: Vlastník

en: group
cs: skupina

en: Start date
cs: Datum začátku

en: Log in
cs: Přihlásit se

en: Profile
cs: Profil

en: Sort by
cs: Řadit dle

en: Topic
cs: Téma

en: Changed
cs: Změněno

en: completed
cs: dokončeno

en: ‹ Previous
cs: ‹ Předchozí

en: Next ›
cs: Následující ›

en: Join
cs: Připojit se

en: Unpublished
cs: Skryto

en: Finished
cs: Hotovo

en: Apply
cs: Použít

en: Offset
cs: Posun

en: Go back
cs: Krok zpět

en: About
cs: Popis

en: Destination URL
cs: Cílová URL

en: Redirect URL
cs: URL adresa pro přesměrování

en: Items per page
cs: Položek na stránku

en: - All -
cs: - Vše -

en: « First
cs: « První

en: Last »
cs: Poslední »

en: Current page
cs: Aktuální stránka

en: Weight for @title
cs: Váha pro @title

en: Asc
cs: Vzestupně

en: Master
cs: Nadřízené
