Social Course (5.2.1) - en to ne translation catalogue (36 entries)

en: Title
ne: शीर्षक

en: Images
ne: तस्विरहरु

en: Previous
ne: अघिल्लो

en: Status
ne: अवस्था

en: Content
ne: विषयवस्तु

en: Groups
ne: समूह

en: Group
ne: समूह

en: Author
ne: लेखक

en: Closed
ne: बन्द गरिएको

en: Description
ne: विवरण

en: Read more
ne: थप पढ्नुहोस्

en: Article
ne: लेख

en: On
ne: माथि

en: Reset
ne: रिसेट गर्नुहोस्

en: Message
ne: सन्देश

en: Weight
ne: वजन

en: Save
ne: बचत गर्नुहोस्

en: Text
ne: अक्षर

en: Statistics
ne: तथ्याङ्क

en: Attachment
ne: संलग्न

en: Continue
ne: जारी राख्नुहोस्

en: Created
ne: सिर्जना गरिएको

en: All
ne: सबै

en: Page
ne: पृष्ठ

en: Visibility
ne: दर्शनीयता

en: Roles
ne: भूमिका

en: Published
ne: प्रकाशित

en: Log in
ne: लग-ईन गर्नुहोस

en: Profile
ne: व्यक्तिविवरण

en: Sort by
ne: क्रमबद्ध

en: Topic
ne: विषय

en: ‹ Previous
ne: अघिल्लो

en: Next ›
ne: अर्को

en: About
ne: बारेमा

en: Pagination
ne: पृष्ठांकन

en: « First
ne: « पहिलो
