Social Course (5.2.1) - en to sk translation catalogue (58 entries)

en: Title
sk: Názov

en: Images
sk: Obrázky

en: Previous
sk: Predchádzajúce

en: Status
sk: Stav

en: Content
sk: Obsah

en: Groups
sk: Skupiny

en: Group
sk: Skupina

en: Author
sk: Autor

en: Closed
sk: Uzavreté

en: Description
sk: Popis

en: Read more
sk: Čítať ďalej

en: Article
sk: Článok

en: On
sk: Zapnúť

en: unpublished
sk: nepublikovaný

en: Message
sk: Správa

en: Weight
sk: Váha

en: Image
sk: Obrázok

en: Save
sk: Uložiť

en: Statistics
sk: Štatistiky

en: Attachment
sk: Príloha

en: Continue
sk: Pokračovať

en: Files
sk: Súbory

en: User ID
sk: ID používateľa

en: Created
sk: Vytvorené

en: All
sk: Všetky

en: Page
sk: Strana

en: Off
sk: Vypnúť

en: Visibility
sk: Viditeľnosť

en: Roles
sk: Kategórie používateľov

en: Published
sk: Zverejnené

en: Promoted to front page
sk: Zobrazené na titulnej strane

en: Desc
sk: Zostupne

en: Owner
sk: Vlastník

en: group
sk: skupina

en: Start date
sk: Dátum od

en: Log in
sk: Prihlásenie

en: Profile
sk: Profil

en: Sort by
sk: Zoradiť podľa

en: Topic
sk: Téma

en: Changed
sk: Zmenené

en: ‹ Previous
sk: ‹ Predchádzajúci

en: Next ›
sk: Ďalej

en: Unpublished
sk: Nezverejnené

en: Finished
sk: Ukončené

en: Apply
sk: Použiť

en: Sections
sk: Sekcie

en: Edit content
sk: Upraviť obsah

en: Offset
sk: Ofset

en: Go back
sk: Ísť naspäť

en: About
sk: Informácie o

en: Items per page
sk: Položky na stránku

en: - All -
sk: - Všetky -

en: Pagination
sk: Stránkovanie

en: « First
sk: «

en: Last »
sk: »

en: Current page
sk: Aktuálna stránka

en: Weight for @title
sk: Váha pre @title

en: Asc
sk: Vzostupne
