Social Course (6.1.0) - en to nn translation catalogue (22 entries)

en: Title
nn: Tittel

en: Images
nn: Bilete

en: Previous
nn: Forrige

en: Group
nn: Gruppe

en: Author
nn: Forfattar

en: Read more
nn: Les meir

en: Article
nn: Artikkel

en: On
nn: På

en: Weight
nn: Vekt

en: Save
nn: Lagre

en: Attachment
nn: Vedlegg

en: Continue
nn: Hald fram

en: Created
nn: Laga

en: Off
nn: Av

en: Published
nn: Publisert

en: Promoted to front page
nn: Flytta fram til framsida

en: group
nn: gruppe

en: Log in
nn: Logg inn

en: Topic
nn: Emne

en: Join
nn: Meld inn

en: Unpublished
nn: Upublisert

en: Finished
nn: Ferdig
