Social Course (6.1.10) - en to hy translation catalogue (35 entries)

en: Title
hy: Վերնագիր

en: Images
hy: Նկարներ

en: Previous
hy: Նախորդը

en: Status
hy: Կարգավիճակ

en: Content
hy: Պարունակություն

en: Groups
hy: Խմբեր

en: Group
hy: Խումբ

en: Author
hy: Հեղինակ

en: Closed
hy: Փակված

en: Description
hy: Նկարագրություն

en: Read more
hy: Կարդալ ավելին

en: Article
hy: Հոդված

en: Reset
hy: Վերականգնել

en: Message
hy: Հաղորդագրություն

en: Weight
hy: Կշիռ

en: Image
hy: Նկար

en: Save
hy: Պահպանել

en: Text
hy: Տեքստ

en: Statistics
hy: Վիճակագրություն

en: Attachment
hy: Կցորդ

en: Continue
hy: Շարունակել

en: Files
hy: Ֆայլեր

en: User ID
hy: Օգտատիրոջ  ID

en: Created
hy: Ստեղծվել է

en: Page
hy: Էջ

en: Visibility
hy: Տեսանելիություն

en: Roles
hy: Դերեր

en: Published
hy: Հրապարակված

en: Owner
hy: Սեփականատեր

en: Start date
hy: Մեկնարկի ամսաթիվ

en: Log in
hy: Մուտք գործել

en: Sort by
hy: Դասակարգել ըստ

en: Topic
hy: Թեմա

en: Finished
hy: Ավարտված է

en: Weight for @title
hy: @title -ի կշիռը
