Social Course (6.1.10) - en to mg translation catalogue (11 entries)

en: Title
mg: Lohateny

en: Status
mg: Toetra

en: Content
mg: Lahatsoratra

en: Groups
mg: Vondrona

en: Group
mg: Vondrona

en: Author
mg: Mpamorona

en: Closed
mg: Mihidy

en: Description
mg: Andinindininy

en: Read more
mg: Tohiny

en: Article
mg: Lahatsoratra

en: Log in
mg: Fidirana
