Social Course (6.1.11) - en to et translation catalogue (60 entries)

en: Title
et: Pealkiri

en: Images
et: Pildid

en: Previous
et: Eelmine

en: Status
et: Olek

en: Content
et: Sisu

en: Groups
et: Grupid

en: Group
et: Grupp

en: Author
et: Autor

en: Closed
et: Suletud

en: Description
et: Kirjeldus

en: Read more
et: Loe edasi

en: Article
et: Artikkel

en: On
et: Sees

en: unpublished
et: avaldamata

en: Reset
et: Tühista

en: Message
et: Teade

en: Weight
et: Kaal

en: Image
et: Pilt

en: Save
et: Salvesta

en: Section
et: Sektsioon

en: Text
et: Tekst

en: Statistics
et: Statistika

en: Attachment
et: Manus

en: Continue
et: Jätka

en: Files
et: Failid

en: User ID
et: Kasutaja ID

en: Created
et: Loodud

en: All
et: Kõik

en: Page
et: Lehekülg

en: Off
et: Väljas

en: Visibility
et: Nähtavus

en: Roles
et: Rollid

en: Published
et: Avaldatud

en: Promoted to front page
et: Ülendatud esilehele

en: Desc
et: Kahanev

en: Owner
et: Omanik

en: Start date
et: Alguskuupäev

en: Log in
et: Sisene

en: Profile
et: Profiil

en: Sort by
et: Sorteerimise alus

en: Topic
et: Teema

en: Changed
et: Muudetud

en: ‹ Previous
et: ‹ Eelmine

en: Next ›
et: Järgmine ›

en: Join
et: Liitu

en: Unpublished
et: Avaldamata

en: Finished
et: Valmis

en: Apply
et: Rakenda

en: Edit content
et: Muuda sisu

en: Offset
et: Nihe

en: Go back
et: Mine tagasi

en: About
et: Programmist

en: Items per page
et: Kirjeid lehel

en: - All -
et: - Kõik -

en: « First
et: « Esimene

en: Last »
et: Viimane »

en: Current page
et: Eesolev leht

en: Weight for @title
et: @title kaal

en: Asc
et: Kasvav

en: Master
et: Peamine
