Social Course (6.1.12) - en to ht translation catalogue (21 entries)

en: Status
ht: Eta

en: Author
ht: Otè

en: Description
ht: Deskripsyon

en: Article
ht: Atik

en: On
ht: Ouvè

en: Message
ht: Mesaj

en: Image
ht: Imaj

en: Save
ht: Anrejistre

en: Files
ht: Fichye

en: All
ht: Tout

en: Page
ht: Paj

en: Off
ht: Fèmen

en: Promoted to front page
ht: Fè pwomosyon sou paj akèy la

en: Desc
ht: Des

en: Changed
ht: Chanje

en: ‹ Previous
ht: ‹ Presedan

en: Next ›
ht: Swivan ›

en: Apply
ht: Aplike

en: Items per page
ht: Eleman pou chak paj

en: - All -
ht: - Tout -

en: Asc
ht: Mont
