Social Course (6.1.2) - en to bs translation catalogue (31 entries)

en: Title
bs: Naslov

en: Images
bs: Slike

en: Previous
bs: Prethodni

en: Content
bs: Sadržaj

en: Groups
bs: Grupe

en: Group
bs: Grupa

en: Author
bs: Autor

en: Closed
bs: Zatvoreno

en: Description
bs: Opis

en: Read more
bs: Čitaj dalje

en: Message
bs: Poruka

en: Weight
bs: Težina

en: Image
bs: Slika

en: Save
bs: Sačuvaj

en: Text
bs: Tekst

en: Statistics
bs: Statistika

en: Attachment
bs: Prilog

en: Continue
bs: Nastavi

en: Created
bs: Kreiran

en: All
bs: Sve

en: Page
bs: Strana

en: Visibility
bs: Vidljivost

en: Roles
bs: Uloge

en: Published
bs: Objavljeno

en: Promoted to front page
bs: Promoviran na početnu stranicu

en: Log in
bs: Prijavi se

en: Profile
bs: Profil

en: Sort by
bs: Sortiraj prema

en: Topic
bs: Tema

en: Finished
bs: Završeno

en: Apply
bs: Primjeni
