Social Course (6.1.2) - en to dz translation catalogue (24 entries)

en: Title
dz: མགོ་མིང་།

en: Images
dz: གཟུགས་བརྙན།

en: Previous
dz: ཧེ་མམ།

en: Status
dz: གནས་ཚད།

en: Content
dz: ནང་དོན་

en: Author
dz: རྩོམ་པ་པོ།

en: Closed
dz: ཁ་བསྡམས་ནུག

en: Description
dz: འགྲེལ་བཤད།

en: Read more
dz: ཧེང་བཀལ་ལྷག་

en: Reset
dz: སླར་སྒྲིག

en: Message
dz: འཕྲིན་དོན།

en: Weight
dz: ལྗིད་ཚད།

en: Statistics
dz: ཚད་རྩིས་

en: Attachment
dz: མཉམ་སྦྲགས།

en: Continue
dz: འཕྲོ་མཐུད་

en: Created
dz: གསར་བསྐྲུན་འབད་ཡོདཔ།

en: Page
dz: ཤོག་ལེབ་

en: Visibility
dz: མཐོང་གསལ།

en: Roles
dz: ལས་འགན།

en: Published
dz: དཔེ་བསྐྲུན་འབད་ཡོདཔ།

en: Promoted to front page
dz: ཤོག་ལེབ་དང་པའི་ནང་ཡར་བསྐྱེད་འབད་ནུག་

en: Log in
dz: ནང་བསྐྱོད།

en: Profile
dz: གསལ་སྡུད་

en: Topic
dz: གནད་དོན།
