Social Course (6.1.2) - en to hu translation catalogue (81 entries)

en: Title
hu: Cím

en: Images
hu: Képek

en: Previous
hu: Előző

en: Status
hu: Állapot

en: Content
hu: Tartalom

en: Groups
hu: Csoportok

en: Group
hu: Csoport

en: Author
hu: Szerző

en: Closed
hu: Lezárt

en: Description
hu: Leírás

en: Read more
hu: Tovább

en: Article
hu: Cikk

en: On
hu: Be

en: unpublished
hu: rejtett

en: Reset
hu: Alaphelyzet

en: Message
hu: Üzenet

en: Weight
hu: Súly

en: Image
hu: Kép

en: Save
hu: Mentés

en: Section
hu: Szakasz

en: Text
hu: Szöveg

en: Participant
hu: Résztvevő

en: Statistics
hu: Statisztikák

en: Attachment
hu: Csatolmány

en: Continue
hu: Folytatás

en: Files
hu: Fájlok

en: User ID
hu: Felhasználó azonosítója

en: Created
hu: Létrehozva

en: All
hu: Mind

en: Page
hu: Oldal

en: Off
hu: Ki

en: Visibility
hu: Láthatóság

en: Roles
hu: Szerepkörök

en: Published
hu: Közzétéve

en: Group ID
hu: Csoportazonosító

en: Promoted to front page
hu: Címlapra helyezve

en: Desc
hu: Csökk

en: Owner
hu: Tulajdonos

en: group
hu: csoport

en: Start date
hu: Kezdődátum

en: Log in
hu: Bejelentkezés

en: Profile
hu: Profil

en: Sort by
hu: Rendezés

en: Topic
hu: Témakör

en: Video
hu: Videó

en: Changed
hu: Módosítva

en: completed
hu: teljesítve

en: ‹ Previous
hu: ‹ Előző

en: Next ›
hu: Következő ›

en: Join
hu: Kapcsolás

en: Unpublished
hu: Rejtett

en: Finished
hu: Kész

en: Apply
hu: Alkalmaz

en: Sections
hu: Szakaszok

en: Edit content
hu: Tartalom szerkesztése

en: Opened
hu: Nyitott

en: Offset
hu: Eltolás

en: Go back
hu: Vissza

en: Sign up
hu: Jelentkezés

en: About
hu: Leírás

en: Redirect URL
hu: Átirányítási webcím

en: In progress
hu: Folyamatban

en: Parts
hu: Részek

en: Course
hu: Kurzus

en: Items per page
hu: Elemek száma oldalanként

en: - All -
hu: – Mind –

en: Pagination
hu: Oldalszámozás

en: « First
hu: « Első

en: Last »
hu: Utolsó »

en: Related
hu: Kapcsolódó

en: Progress
hu: Feldolgozottság

en: Current page
hu: Jelenlegi oldal

en: Weight for @title
hu: @title súlya

en: Social
hu: Közösségi

en: Group visibility
hu: Csoport láthatósága

en: Asc
hu: Növ

en: Master
hu: Mester

en: The time that the entity was created.
hu: Az entitás létrehozásának ideje.

en: The time that the entity was last edited.
hu: Az entitás utolsó módosításának ideje.

en: Image + Text
hu: Kép + Szöveg

en: Text + Image
hu: Szöveg + Kép
