Social Course (6.1.3) - en to af translation catalogue (35 entries)

en: Title
af: Titel

en: Images
af: Beelde

en: Previous
af: Vorige

en: Content
af: Inhoud

en: Groups
af: Groepe

en: Group
af: Groep

en: Author
af: Outeur

en: Closed
af: Gesluit

en: Description
af: Beskrywing

en: Read more
af: Lees meer

en: Article
af: Artikel

en: On
af: Op

en: Reset
af: Herstel

en: Message
af: Boodskap

en: Weight
af: Gewig

en: Image
af: Beeld

en: Save
af: Stoor

en: Statistics
af: Statistieke

en: Attachment
af: Aanhangsel

en: Continue
af: Gaan voort

en: Created
af: Geskep

en: All
af: Alle

en: Page
af: Bladsy

en: Visibility
af: Sigbaarheid.

en: Roles
af: Rolle

en: Published
af: Gepubliseerd

en: Promoted to front page
af: Bevorder tot die voorblad

en: Log in
af: Teken in

en: Profile
af: Profiel

en: Topic
af: Onderwerp

en: Unpublished
af: Ongepubliseerd

en: Finished
af: Voltooi

en: Apply
af: Pas toe

en: - All -
af: - Alle -

en: Master
af: Meester
