Social Course (6.1.3) - en to eo translation catalogue (39 entries)

en: Title
eo: Titolo

en: Images
eo: Bildoj

en: Previous
eo: Antaŭa

en: Status
eo: Stato

en: Content
eo: Enhavo

en: Groups
eo: Grupoj

en: Author
eo: Aŭtoro

en: Closed
eo: Fermita

en: Description
eo: Priskribo

en: Read more
eo: Legu pli

en: Article
eo: Artikolo

en: On
eo: Ŝaltita

en: Reset
eo: Restarigu

en: Message
eo: Mesaĝo

en: Weight
eo: Pezo

en: Image
eo: Bildo

en: Save
eo: Konservu

en: Text
eo: Teksto

en: Statistics
eo: Statistiko

en: Attachment
eo: Kunsendaĵo

en: Continue
eo: Daŭrigu

en: Files
eo: Dosieroj

en: Created
eo: Kreita

en: All
eo: Ĉiuj

en: Page
eo: Paĝo

en: Off
eo: Malŝaltita

en: Visibility
eo: Videbleco

en: Roles
eo: Roloj

en: Published
eo: Publikigita

en: Promoted to front page
eo: Montrata en la ĉefpaĝo

en: Desc
eo: malkreske

en: Log in
eo: Ensalutu

en: Profile
eo: Profilo

en: Sort by
eo: Ordigu laŭ

en: Topic
eo: Temo

en: Finished
eo: Finita

en: Apply
eo: Apliku

en: - All -
eo: - Ĉio -

en: Asc
eo: kreske
