Social Course (6.1.3) - en to is translation catalogue (29 entries)

en: Title
is: Yvirskrift

en: Status
is: Støða

en: Content
is: Innihald

en: Author
is: Høvundur

en: Closed
is: Stongd

en: Description
is: Lýsing

en: Read more
is: Les meira

en: Reset
is: Tómstilla

en: Message
is: Boð

en: Weight
is: Vekt

en: Save
is: Goym

en: Text
is: Tekstur

en: Statistics
is: Hagtøl

en: Attachment
is: Viðfesti

en: Continue
is: Halt áfram

en: Created
is: Stovnað

en: All
is: Øll

en: Page
is: Síða

en: Visibility
is: Vísing

en: Roles
is: Leiklutir

en: Published
is: Útgivið

en: Promoted to front page
is: Víst á forsíðuni

en: Log in
is: Innrita

en: Profile
is: Vangamynd

en: Topic
is: Evni

en: Unpublished
is: Ikki givið út

en: Finished
is: Liðugt

en: About
is: Um

en: Weight for @title
is: Vekt hjá @title
