Social Course (6.1.3) - en to mk translation catalogue (6 entries)

en: Title
mk: Наслов

en: Content
mk: Содржина

en: Author
mk: Автор

en: Roles
mk: Улоги

en: Log in
mk: Најави ме

en: - All -
mk: - Сите -
