Social Course (6.1.3) - en to ru translation catalogue (86 entries)

en: Title
ru: Заголовок

en: Images
ru: Изображения

en: Previous
ru: Назад

en: Status
ru: Статус

en: Content
ru: Содержимое

en: Groups
ru: Группы

en: Group
ru: Группа

en: Author
ru: Автор

en: Closed
ru: Закрыто

en: Description
ru: Описание

en: Read more
ru: Подробнее

en: Article
ru: Статья

en: On
ru: Вкл

en: unpublished
ru: неопубликовано

en: Reset
ru: Сбросить

en: Message
ru: Сообщение

en: Weight
ru: Вес

en: Image
ru: Изображение

en: Save
ru: Сохранить

en: Section
ru: Раздел

en: Text
ru: Текст

en: Participant
ru: Участник

en: Statistics
ru: Статистика

en: Attachment
ru: Вложение

en: Continue
ru: Продолжить

en: Files
ru: Файлы

en: User ID
ru: ID Пользователя

en: Created
ru: Создано

en: All
ru: Все

en: Page
ru: Страница

en: Off
ru: Выкл

en: Visibility
ru: Видимость

en: Roles
ru: Роли

en: Published
ru: Опубликовано

en: Group ID
ru: Номер группы

en: Promoted to front page
ru: Помещено на главную страницу

en: Desc
ru: По убыванию

en: Owner
ru: Владелец

en: group
ru: группа

en: Start date
ru: Дата начала

en: Log in
ru: Войти

en: Profile
ru: Профиль

en: Sort by
ru: Сортировать по

en: Topic
ru: Тема форума

en: Video
ru: Видео

en: Changed
ru: Изменение

en: completed
ru: завершено

en: ‹ Previous
ru: ‹ Предыдущий

en: Next ›
ru: Следующий ›

en: Join
ru: Присоединиться

en: Unpublished
ru: Снято с публикации

en: Finished
ru: Завершено

en: Apply
ru: Применить

en: Edit content
ru: Редактировать содержимое

en: Offset
ru: Пропустить

en: Go back
ru: Назад

en: Sign up
ru: Подписка

en: About
ru: Информация

en: Redirect URL
ru: Перенаправление на URL

en: In progress
ru: Процесс идет

en: My courses
ru: Мои курсы

en: Parts
ru: Части

en: Courses
ru: Курсы

en: Course
ru: Курс

en: Items per page
ru: Элементов на страницу

en: - All -
ru: - Все -

en: Pagination
ru: Нумерация страниц

en: « First
ru: « Первая

en: Last »
ru: Последняя »

en: Not started
ru: Не начато

en: Progress
ru: Прогресс

en: Enrolled
ru: Участвую

en: Current page
ru: Текущая страница

en: Weight for @title
ru: Вес @title

en: Group visibility
ru: Видимость группы

en: Asc
ru: По возрастанию

en: Master
ru: Основной

en: Course status
ru: Статус курса

en: Enroll
ru: Участвовать

en: Load more
ru: Показать больше

en: Create Section
ru: Создать секцию

en: The time that the entity was created.
ru: Время создания объекта.

en: The time that the entity was last edited.
ru: Время редактирования объекта.

en: Image + Text
ru: Изображение + Текст

en: Text + Image
ru: Текст + Изображение

en: Cancel enrollment
ru: Отменить участие
