Social Course (6.1.4) - en to uk translation catalogue (89 entries)

en: Title
uk: Заголовок

en: Images
uk: Зображення

en: Previous
uk: Попередній

en: Status
uk: Стан

en: Content
uk: Вміст

en: Groups
uk: Групи

en: Group
uk: Група

en: Author
uk: Автор

en: Closed
uk: Закрито

en: Description
uk: Опис

en: Read more
uk: Читати далі

en: Article
uk: Стаття

en: On
uk: Увімкнено

en: unpublished
uk: неопубліковане

en: Reset
uk: Скинути

en: Message
uk: Повідомлення

en: Weight
uk: Вага

en: Image
uk: Зображення

en: Save
uk: Зберегти

en: Section
uk: Розділ

en: Text
uk: Текст

en: Participant
uk: Учасник

en: Statistics
uk: Статистика

en: Attachment
uk: Долучення

en: Continue
uk: Продовжити

en: Files
uk: Файли

en: User ID
uk: ID користувача

en: Created
uk: Створено

en: All
uk: Все

en: Page
uk: Сторінка

en: Off
uk: Вимкнено

en: Visibility
uk: Видимість

en: Roles
uk: Ролі

en: Published
uk: Опубліковано

en: Group ID
uk: ID групи

en: Promoted to front page
uk: Винесено на головну сторінку

en: Desc
uk: Спад

en: Owner
uk: Власник

en: group
uk: група

en: Start date
uk: Початкова дата

en: Log in
uk: Вхід

en: Profile
uk: Профіль

en: Sort by
uk: Впорядкувати за

en: Topic
uk: Тема

en: Video
uk: Відео

en: Changed
uk: Змінено

en: completed
uk: завершене

en: ‹ Previous
uk: ‹ Попередня

en: Next ›
uk: Наступна ›

en: Join
uk: Увійти

en: Unpublished
uk: Неопубліковано

en: Finished
uk: Завершено

en: Apply
uk: Застосувати

en: Sections
uk: Розділи

en: Edit content
uk: Редагувати вміст

en: Opened
uk: Відкрито

en: Offset
uk: Зміщення

en: Go back
uk: Назад

en: Sign up
uk: Зареєструватися

en: About
uk: Про модуль

en: Navigate
uk: Навігація

en: Redirect URL
uk: URL переадресація

en: In progress
uk: Виконується

en: My courses
uk: Мої курси

en: Parts
uk: Частини

en: Course
uk: Курс

en: Items per page
uk: Елементів на сторінку

en: - All -
uk: - Усе -

en: Part
uk: Частина

en: Pagination
uk: Розбивка на сторінки

en: All groups
uk: Всі групи

en: « First
uk: « Перша

en: Last »
uk: Остання »

en: Related
uk: Зв'язано

en: Not started
uk: Не розпочато

en: Progress
uk: Поступ

en: Current page
uk: Поточна сторінка

en: Weight for @title
uk: Вага для @title

en: Social
uk: Суспільний

en: Group visibility
uk: Видимість групи

en: Asc
uk: Зрост

en: Master
uk: Головне

en: Course status
uk: Стан курсу

en: Course enrollment
uk: Зарахування на курс

en: Create Section
uk: Створити секцію

en: The time that the entity was created.
uk: Час створення сутності.

en: The time that the entity was last edited.
uk: Час останнього редагування сутності.

en: Image + Text
uk: Зображення + Текст

en: Text + Image
uk: Текст + Зображення
