Social Course (6.1.7) - en to oc translation catalogue (51 entries)

en: Title
oc: Títol

en: Images
oc: Imatges

en: Previous
oc: Precedent

en: Status
oc: Estatut

en: Content
oc: Contengut

en: Groups
oc: Gropes

en: Group
oc: Grop

en: Author
oc: Autor

en: Closed
oc: Tampat

en: Description
oc: Descripcion

en: Read more
oc: Legir la seguida

en: On
oc: Activat

en: Reset
oc: Reïnicializar

en: Message
oc: Messatge

en: Weight
oc: Pes

en: Image
oc: Imatge

en: Save
oc: Enregistrar

en: Section
oc: Seccion

en: Text
oc: Tèxte

en: Statistics
oc: Estatisticas

en: Attachment
oc: Fichièr estacat

en: Continue
oc: Contunhar

en: Files
oc: Fichièrs

en: User ID
oc: Identificant (ID) utilizaire

en: Created
oc: Creat(ada)

en: All
oc: Tot

en: Page
oc: Pagina

en: Off
oc: Desactivat

en: Visibility
oc: Visibilitat

en: Roles
oc: Ròtles

en: Published
oc: Publicat

en: Promoted to front page
oc: Promolgut en pagina d'acuèlh

en: Owner
oc: Proprietari

en: Start date
oc: Data de començament

en: Log in
oc: Se connectar

en: Profile
oc: Perfil

en: Sort by
oc: Triar per

en: Topic
oc: Subjècte

en: Changed
oc: Modificat

en: Unpublished
oc: Pas publicat

en: Finished
oc: Fin de l'installacion

en: Apply
oc: Aplicar

en: Edit content
oc: Modificar lo contengut

en: Offset
oc: Decalatge

en: About
oc: A prepaus

en: Navigate
oc: Navigar

en: Items per page
oc: Elements per pagina

en: - All -
oc: - Tot -

en: Current page
oc: Pagina actuala

en: Weight for @title
oc: Pes de @title

en: Master
oc: Maître
