Social Course (6.1.7) - en to ps translation catalogue (26 entries)

en: Title
ps: سرلیک

en: Status
ps: حالت

en: Content
ps: منځپانګه

en: Group
ps: ګروپ

en: Author
ps: ليكوال

en: Description
ps: سپړنه

en: Read more
ps: نور ولولی

en: Article
ps: مقاله

en: Message
ps: پيغام

en: Weight
ps: وزن

en: Image
ps: انځور

en: Text
ps: متن

en: Statistics
ps: احسائيه

en: Attachment
ps: نښل

en: Continue
ps: دوام

en: All
ps: ټول

en: Page
ps: پاڼه

en: Visibility
ps: لیدوړتیا

en: Published
ps: خپاره شوي

en: Log in
ps: ننوتون

en: Sort by
ps: چاڼ پر

en: Topic
ps: موضوع

en: Apply
ps: تطبيقول

en: About
ps: په اړه

en: - All -
ps: - ټول -

en: Current page
ps: اوسنی پاڼه
