Social Course (6.1.9) - en to be translation catalogue (44 entries)

en: Title
be: Загаловак

en: Images
be: Малюнкі

en: Previous
be: Папярэдні

en: Status
be: Статус

en: Content
be: Змесціва

en: Groups
be: Групы

en: Group
be: Група

en: Author
be: Аўтар

en: Closed
be: Зачынена

en: Description
be: Апісанне

en: Read more
be: Чытаць далей

en: Article
be: Артыкул

en: On
be: На

en: unpublished
be: неапублікавана

en: Reset
be: Скінуць

en: Message
be: Паведамленне

en: Weight
be: Вага

en: Image
be: Малюнак

en: Save
be: Захаваць

en: Text
be: Тэкст

en: Participant
be: Удзельнік

en: Statistics
be: Статыстыка

en: Attachment
be: Дадатак

en: Continue
be: Працягнуць

en: Files
be: Файлы

en: User ID
be: ID карыстальніка

en: Created
be: Створана

en: All
be: Усе

en: Page
be: Старонка

en: Visibility
be: Бачнасць

en: Roles
be: Ролі

en: Published
be: Апублікавана

en: Promoted to front page
be: Прасунутае на галоўную старонку

en: Owner
be: Уладальнік

en: Start date
be: Дата пачатку

en: Log in
be: Уваход у сістэму

en: Profile
be: Профіль

en: Sort by
be: Сартаваць па

en: Topic
be: Тэма

en: Unpublished
be: Неапублікавана

en: Finished
be: Завершана

en: Apply
be: Ужыць

en: About
be: Аб

en: Weight for @title
be: Вага для @title
