Social Course (6.1.9) - en to bg translation catalogue (35 entries)

en: Title
bg: Заглавие

en: Previous
bg: Предишно

en: Status
bg: Статус

en: Content
bg: Съдържание

en: Group
bg: Група

en: Author
bg: Автор

en: Closed
bg: Закрито

en: Description
bg: Описание

en: Read more
bg: Пълен текст

en: Article
bg: Статия

en: On
bg: Включи

en: Reset
bg: Рестартирай

en: Message
bg: Съобщение

en: Weight
bg: Тегло

en: Image
bg: Снимка

en: Save
bg: Запази

en: Text
bg: Текст

en: Statistics
bg: Статистики

en: Attachment
bg: Прикачен файл

en: Continue
bg: Продължи

en: User ID
bg: ID на Потребителя

en: Created
bg: Създадено

en: All
bg: Всички

en: Page
bg: Страница

en: Off
bg: Изключи

en: Visibility
bg: Видимост

en: Roles
bg: Роли

en: Published
bg: Публикувано

en: Promoted to front page
bg: Публикувано на първа страница

en: Log in
bg: Вход

en: Profile
bg: Профил

en: Topic
bg: Тема

en: Finished
bg: Приключен

en: Apply
bg: Търси

en: Weight for @title
bg: Тегло на @title
