Social Course (6.1.9) - en to ku translation catalogue (38 entries)

en: Title
ku: ناونیشان

en: Images
ku: وێنه‌کان

en: Previous
ku: پێشوو

en: Status
ku: ڕەوش

en: Content
ku: ناوەڕۆک

en: Groups
ku: گروپەکان

en: Group
ku: گرووپ

en: Author
ku: نووسەر

en: Closed
ku: داخراوە

en: Description
ku: دەربارە

en: Read more
ku: زیاتر بخوێنه‌وه‌

en: Article
ku: وتار

en: Reset
ku: گەڕاندنەوە بۆ باری سەرەتایی

en: Message
ku: پەیام

en: Weight
ku: سەنگ

en: Image
ku: وێنە

en: Save
ku: پاشەکەوتکردن

en: Text
ku: دەق

en: Statistics
ku: ئامار

en: Attachment
ku: پاشکۆ

en: Continue
ku: بەردەوام بە

en: Files
ku: پەڕگەکان

en: User ID
ku: ID ی بەکارهێنەر

en: Created
ku: درووستکراوە

en: All
ku: هەموو

en: Page
ku: پەڕە

en: Visibility
ku: بینایی

en: Roles
ku: ڕۆڵەکان

en: Published
ku: بڵاوکراوەتەوە

en: Promoted to front page
ku: لە پەڕەی سەرەتادا بڵاوکراوەتەوە

en: Owner
ku: خاوەن

en: Log in
ku: چوونە ژوورەوە

en: Profile
ku: زانیاری تایبه‌تی

en: Topic
ku: بابەت

en: Finished
ku: ته‌واوبوو

en: About
ku: دەربارە

en: Progress
ku: بەرەو پێشوەچوون

en: Weight for @title
ku: سەنگ بۆ @title
