Social Course (6.2.3) - en to hr translation catalogue (42 entries)

en: Title
hr: Naziv

en: Images
hr: Slike

en: Previous
hr: Prethodna

en: Content
hr: Sadržaj

en: Groups
hr: Grupe

en: Group
hr: Grupa

en: Author
hr: Autor

en: Closed
hr: Zatvoreno

en: Description
hr: Opis

en: Read more
hr: Pročitaj više

en: Article
hr: Članak

en: On
hr: Uključi

en: Reset
hr: Poništi

en: Message
hr: Poruka

en: Weight
hr: Težina

en: Image
hr: Slika

en: Save
hr: Spremi

en: Section
hr: Sekcija

en: Text
hr: Tekst

en: Statistics
hr: Statistike

en: Attachment
hr: Prilog

en: Continue
hr: Nastavi

en: Files
hr: Datoteke

en: User ID
hr: ID korisnika

en: Created
hr: Stvoreno

en: All
hr: Svi

en: Page
hr: Stranica

en: Visibility
hr: Vidljivost

en: Roles
hr: Uloge

en: Published
hr: Objavljeno

en: Promoted to front page
hr: Promovirano na naslovnici

en: Desc
hr: Silazno

en: Owner
hr: Vlasnik

en: Log in
hr: Prijava

en: Profile
hr: Profil

en: Sort by
hr: Rasporedi po

en: Topic
hr: Tema

en: Finished
hr: Završeno

en: Apply
hr: Primjeni

en: About
hr: Opis

en: Weight for @title
hr: Težina za @title

en: Asc
hr: Uzlazno
