Social Course (6.2.3) - en to os translation catalogue (13 entries)

en: Title
os: Сæр

en: Status
os: Статус

en: Content
os: Мидис

en: Group
os: Къорд

en: Author
os: Автор

en: Closed
os: Æхгæд

en: Description
os: Афыст

en: Article
os: Уац

en: Reset
os: Раздæрау

en: Message
os: Хъусинаг

en: Weight
os: Уæз

en: Image
os: Сурæт

en: Save
os: Ныффысс
