Social Course (6.2.3) - en to si translation catalogue (17 entries)

en: Title
si: මාතෘකාව

en: Images
si: රූප

en: Previous
si: පෙර

en: Status
si: තත්වය

en: Content
si: අන්තර්ගතය

en: Groups
si: සමූහ

en: Group
si: සමූහය

en: Closed
si: වසාඇත

en: Description
si: විස්තරය

en: Read more
si: තව කියවන්න

en: Article
si: ලිපි

en: Image
si: රූපය

en: Text
si: වගන්ති

en: Continue
si: පෙරට යන්න

en: All
si: සියල්ල

en: Finished
si: සම්පූර්ණයි

en: Items per page
si: පිටුවක දිස්‌වන ඒකක
