Social Course (all releases) - en to tr translation catalogue (69 entries)

en: Title
tr: Başlık

en: Images
tr: Resimler

en: Previous
tr: Önceki

en: Status
tr: Durum

en: Content
tr: İçerik

en: Groups
tr: Gruplar

en: Group
tr: Grup

en: Author
tr: Yazar

en: Closed
tr: Kapalı

en: Description
tr: Açıklama

en: Read more
tr: Devamını oku

en: Article
tr: Makale

en: On
tr: Açık

en: unpublished
tr: yayımlanmadı

en: Reset
tr: Sıfırla

en: Message
tr: İleti

en: Weight
tr: Ağırlık

en: Image
tr: Resim

en: Save
tr: Kaydet

en: Section
tr: Bölüm

en: Text
tr: Metin

en: Statistics
tr: İstatistikler

en: Attachment
tr: Ek

en: Continue
tr: Devam et

en: Files
tr: Dosyalar

en: Created
tr: Oluşturulma

en: All
tr: Tümü

en: Off
tr: Kapalı

en: Visibility
tr: Görünürlük

en: Roles
tr: Roller

en: Published
tr: Yayında

en: Group ID
tr: Grup ID

en: Promoted to front page
tr: Ana sayfaya yükseltilmiş

en: Desc
tr: Azalan

en: Owner
tr: Sahibi

en: group
tr: grup

en: Start date
tr: Başlangıç Tarihi

en: Log in
tr: Giriş yapın

en: Sort by
tr: Sıralama anahtarı

en: Topic
tr: Konu

en: Changed
tr: Değişti

en: completed
tr: tamamlandı

en: ‹ Previous
tr: ‹ Önceki

en: Next ›
tr: Sonraki ›

en: Join
tr: Katıl

en: Unpublished
tr: Yayında değil

en: Finished
tr: Tamamlandı

en: Apply
tr: Uygula

en: Edit content
tr: İçeriği düzenle

en: Offset
tr: Başlangıç değeri

en: Go back
tr: Geri dön

en: Sign up
tr: Kaydol

en: About
tr: Hakkında

en: Redirect URL
tr: Yönlendirilen URL

en: In progress
tr: Devam eden

en: Courses
tr: Kurslar

en: Course
tr: Kurs

en: Items per page
tr: Sayfa başına öğe sayısı

en: - All -
tr: - Tümü -

en: Pagination
tr: Sayfalama

en: « First
tr: « İlk

en: Last »
tr: Son »

en: Not started
tr: Başlamadı

en: Current page
tr: Şu an kullanılan sayfa

en: Weight for @title
tr: @title için ağırlık

en: Social
tr: Sosyal

en: Asc
tr: Artan

en: Master
tr: Ana (master)

en: Load more
tr: Daha fazla getir
