Social Course (all releases) - en to af translation catalogue (9 entries)

en: Title
af: Titel

en: Previous
af: Vorige

en: Group
af: Groep

en: Author
af: Outeur

en: Weight
af: Gewig

en: Save
af: Stoor

en: Continue
af: Gaan voort

en: Published
af: Gepubliseerd

en: Unpublished
af: Ongepubliseerd
