Social Course (all releases) - en to ar translation catalogue (12 entries)

en: Title
ar: العنوان

en: Previous
ar: السابق

en: Group
ar: المجموعة

en: Author
ar: المؤلف

en: Weight
ar: الوزن

en: Save
ar: حفظ

en: Continue
ar: متابعة

en: Published
ar: منشور

en: group
ar: مجموعة

en: Unpublished
ar: غير منشور

en: About
ar: حول

en: Weight for @title
ar: الوزن لـ @title
