Social Course (all releases) - en to ast translation catalogue (7 entries)

en: Title
ast: Títulu

en: Group
ast: Grupu

en: Author
ast: Autor

en: Weight
ast: Pesu

en: Save
ast: Guardar

en: Continue
ast: Siguir

en: Published
ast: Espublizáu
