Social Course (all releases) - en to az translation catalogue (10 entries)

en: Title
az: Başlıq

en: Group
az: Qrup

en: Author
az: Müəllif

en: Weight
az: Çəki

en: Save
az: Saxla

en: Continue
az: Davam et

en: Published
az: Nəşr edilmişdir

en: Unpublished
az: Dərc olunmayıb

en: About
az: Haqqında

en: Weight for @title
az: @title üçün çəki
