Social Course (all releases) - en to be translation catalogue (11 entries)

en: Title
be: Загаловак

en: Previous
be: Папярэдні

en: Group
be: Група

en: Author
be: Аўтар

en: Weight
be: Вага

en: Save
be: Захаваць

en: Continue
be: Працягнуць

en: Published
be: Апублікавана

en: Unpublished
be: Неапублікавана

en: About
be: Аб

en: Weight for @title
be: Вага для @title
