Social Course (all releases) - en to bg translation catalogue (9 entries)

en: Title
bg: Заглавие

en: Previous
bg: Предишно

en: Group
bg: Група

en: Author
bg: Автор

en: Weight
bg: Тегло

en: Save
bg: Запази

en: Continue
bg: Продължи

en: Published
bg: Публикувано

en: Weight for @title
bg: Тегло на @title
