Social Course (all releases) - en to bn translation catalogue (9 entries)

en: Title
bn: শিরোনাম

en: Previous
bn: পিছনে

en: Author
bn: লেখক

en: Weight
bn: ভর

en: Save
bn: সংরক্ষণ

en: Continue
bn: এগিয়ে চল

en: Published
bn: প্রকাশিত

en: About
bn: সম্পর্কে

en: Weight for @title
bn: @title এর ভর
